Babysitter,menajera,ingrijire batranii

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- bona/babysitter
- menajera
- ingrijire varstnici

CERINTE

- Sa fie calma, rabdatoare, flexibila, nefumatoare; sa nu prezinte vicii.
- Sa posede abilitati de comunicare dezvoltate.
- Sa nu aiba antecedente de agresivitate fizica si/sau verbala.
- Sa ii faca placere sa petreaca timp cu copiii si sa desfasoare diferite activitati cu acestia.
- Sa inteleaga importanta pastrarii igienei personale si a curateniei.
- Sa vorbeasca corect limba romana.
- Sa nu aiba antecedente penale.
- Sa fie intr-o forma fizica buna si sa nu sufere de boli cronice care ar putea avea contraindicatii legate de activitatile fizice.

- Constituie avantaj studiile sau cursurile de specialitate: liceu pedagogic, pregatire in domeniul psihologiei/ pedagogiei, etc.

- Cunoasterea unei limbi straine constituie avantaj.
- Disponibilitate in cazul in care va fi necesara supravegherea copilului si in afara orarului agreat in prealabil.

BENEFICII OFERITE

-Salariu atractiv.
- Mediu de lucru decent.

CV-urile vor fi transmise pe adresa office@motzart.ro .Numai candidatii potriviti vor fi contactati!