ASP.Net Developer

EDUROM

Job expirat

RESPONSABILITATI

Elaboreaza si concepe design-ul solutiilor tehnice.
Colaboreaza cu software arhitect la design-ul arhitecturii sistemului.
Code review pentru proiectele curente.
Dezvolta aplicatii si functionalitati avansate.
Estimeaza efortul necesar pentru dezvoltarea aplicatiilor si respecta dead-line-rurile asumate.
Rezolvarea bug-urilor sau delegarea lor catre software developers.

CERINTE

.NET framework (cel putin 1.1, 2.0) minim 2 ani sau experienta relevanta in C++/# si capabil sa invete foarte repede .NET
ASP.NET– minim 2 ani sau experienta relevanta in C++/#
SQL – MSSQL – minim 2 ani database design
Cunostinte cel putin la nivel mediu de OOP
Cunostinte limba engleza – cel putin nivel mediu

Alte cunostinte relevante preferabile:
- n-tier applications concept and, distributed applications, SOA
- familiar cu project management methodology
- cunostinte generale UML
- SQL – ORACLE
- ASP.NET - AJAX

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial in concordanta cu experienta si competentele necesare postului.
Oportunitatea de a lucra cu tehnologii de ultima ora si de a achizitiona noi cunostinte.
Mediu de lucru tanar si competitiv.
Se asigura toate conditiile necesare desfasurarii activitatii.

EDUROM (recrutare si selectie de personal) cauta ASP.Net Developer pentru clientul sau, dezvoltator de aplicatii software.