Asistent proiect - zona IASI

Eurodata Management

Job expirat

RESPONSABILITATI

Daca sunteti o persoana energica si aveti deja experienta unui job care presupune comunicare directa cu oamenii, va rugam sa ne trimiteti CV-ul dvs.

Asistentul de Proiect este responsabil de:
- asigurarea conditiilor logistice necesare culegerii datelor;
- supervizarea activitatii operatorilor de interviu;
- verificarea activitatii operatorilor de interviu;
- raportari.

CERINTE

Sunt necesare:
- abilitati de organizare si incadrare in timp limita;
- abilitati de comunicare si convingere;
- spirit de observatie.

BENEFICII OFERITE

- Mediu de lucru foarte dinamic si competitiv
- Training-uri de specialitate
- Oportunitati reale de dezvoltare a carierei.

Eurodata Management este membra a Grupului DAEDALUS si are ca obiect de activitate culegerea de date pentru mediile de afaceri.

Punctele noastre forte sunt: 10 ani EXPERIENTA in piata de marketing research din Romania, ca departament de culegere date in firma Daedalus Consulting. Eurodata dispune de facilitati la nivel national pentru culegerea datelor: 6 centre satelit – brasov, Constanta, Craiova, Cluj-Napoca, Iasi si Timisoara si o retea de peste 600 de colaboratori specializati pe culegerea datelor.

De asemenea, Eurodata Management membru ESOMAR - Societatea Europeana de Cercetare de Marketing si Opinie Publica si membru SORMA – Societatea Romana de Marketing si Cercetare a Opiniei Publice.

Aflati mai multe informatii despre noi vizitand www.eurodatamanagement.ro si www.daedalus.ro!