ASISTENT MARKETING ONLINE

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Veti fi responsabil de monitorizarea si dezvoltarea campaniilor de promovare online a site-ului firmei;
- Identificarea noilor oportunitati de promovare online;
- Identificarea corecta a nevoii clientului si oferirea solutiei optime;
- Vanzarea produselor si serviciilor oferite de companie;
- Intocmirea documentelor de contabilitate primara zilnice si lunare (Registru de casa, Inventar, Facturi, Chitante, Raport de gestiune, NIR etc.);
- Oferirea de informatii specializate asupra caracteristicilor de functionare ale produselor;
- Atingerea obiectivelor zilnice si a targheturilor lunare;
- Promovarea imaginii firmei in conformitate cu standardele si politicile companiei si vizand interesele acesteia.

CERINTE

Se cere experienta in domeniul Marketing online;
- Abilitati foarte bune de comunicare si relationare cu clientii
- Capacitate de analiza si sinteza
- Capacitate organizatorica si de planificare
- Gestiune corecta a timpului
- Operare PC (MS Office: Word, Excel, Baze de date, Outlook, Browser Internet)
- Orientarea catre rezultate
- Flexibilitate si creativitate
- Proactivitate
- Initiativa
- Limbi straine: engleza nivel avansat
- Seriozitate, perseverenta, responsabilitate

BENEFICII OFERITE

Mediu de lucru placut, adecvat muncii individuale si in echipa;
Pachet salarial motivant
Oportunitati de dezvoltare a carierei;