ASISTENT MANAGER

Vektor Technology

Job expirat

RESPONSABILITATI

- gestionarea si elaborarea corespondentei de afaceri (fax, email, tel);
- preluarea apelurilor telefonice si directionarea acestora catre persoanele solicitate;
- inregistrarea, gestionarea si arhivarea documentelor interne
- cunoasterea activitatii firmei si oferirea de suport clientilor;
- tehnoredactare documente;
- centralizarea datelor si intocmirea de rapoarte specifice, grafice;
- monitorizarea proiectelor realizate de directorii de departamente;
- stabilirea intalnirilor, rezervari, agenda.

CERINTE

- Cunoasterea obligatorie a limbilor engleza, franceza si italiana;
- Abilitati de comunicare, planificare, organizare, atentie la detalii, capacitate de a lucra in echipa
- Cunostinte bune de operare calculator (Ms Office);
- Studiile superioare constituie un avantaj;
- Disponibilitate deplasare;
- Experienta pe un post similar constituie avantaj;
- Persoana responsabila si dinamica, energica, ordonata, capabila sa coordoneze mai multe proiecte in paralel, spirit de initiative;
- Experienta intr-un loc de munca similar (de preferat);
- Capacitate de analiza, planificare si urmarirea finalizarii unei sarcini profesionale; atentie la detalii;
- Capacitate foarte buna de comunicare si relationare-atat cu clientii, cat si cu colegii.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv;
- Mediu de lucru modern, echipa de lucru tanara, dinamica, determinata, in dezvoltare;
- Posibilitati de avansare profesionala.

Vektor Technology este o companie de proiectare cu capital româno-francez ce opereaza pe piata de profil din 2006, oferind urmatoarele servicii: Servicii complete de proiectare, Obtinerea avizelor, Amenajari interioare si exterioare, Consultanta în constructii, Servicii de implementare de solutii tehnice noi.
Vektor Technology dispune de o echipa tânara de specialisti experimentati din domeniile constructiei, arhitecturii, juridic si imobiliar.