Asistent Manager

CONEX HUMAN RESOURCES

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Intocmeste, actualizeaza si urmareste agenda de lucru a Managerului Executiv;
- Asigura buna desfasurare a activitatilor administrative/de secretariat;
- Reprezinta in caz de absenta pe Managerul Executiv in cadrul sedintelor;
- Elaboreaza prezentari/rapoarte pentru intalniri interne/externe;
- Coordoneaza sistemul de informare operativa centralizata;
- Traduce diverse documente si materiale(engleza/romana, romana/engleza).

CERINTE

- Studii superioare;
- Cunostinte solide de limba engleza;
- Capacitate de planificare si organizare, initiativa;
- Excelente abilitati de relationare interpersonala;
- Cunostinte de operare PC (MS OFFICE);

BENEFICII OFERITE

- Oportunitati de dezvoltare personala si profesionala intr-o firma de succes;
- Mediu de lucru foarte placut;
- Sistem de salarizare corelat cu performanta.

CONEX HUMAN RESOURCES este o companie de Executive Search cu capital integral romanesc. Pentru noi, serviciile de calitate sunt echivalente cu selectarea celor mai potriviti candidati, in cel mai scurt timp, pentru clientii nostri.
Unul din importantii nostri clienti, producator de traditie a pieselor auto, cauta Asistent Manager