ASISTENT MANAGER

GEPROCON S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Are in atributii de: coordonare a contactelor de afaceri, corespondenta cu partenerii, gestionarea si administrarea documentatiei si informatiilor, planificarea activitatii proprii

CERINTE

- specializare economist, juridic sau inginer in constructii;
- abilitati de comunicare scrisa si orala;
- abilitati in redactarea documentelor – foarte buna;
- permisul de conducere constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Salar stabilit prin negociere.

S.C. GEPROCON S.A Iasi a fost infiintata prin Hotararea de Guvern nr. 394 din 15 iunie 1994, prin divizarea partiala a Regie autonome a apelor - \"Apele Romane\".

Scopul societatii noastre este efectuarea de prestari servicii si lucrari in domeniile : constructii civile si industriale , constructii -montaj pentru alimentari cu apa, canalizari si statii de epurare, constructii hidrotehnice, studii si lucrari geologice, hidrogeologice si geotehnice.