Asistent Manager

Grupul Industrial de Firme Conex

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Intocmeste, actualizeaza si urmareste agenda de lucru a Managerului General;

- Asigura buna desfasurare a activitatilor administrative/de secretariat;

- Elaboreaza prezentari/rapoarte pentru intalniri interne/externe;

- Coordoneaza sistemul de informare operativa centralizata;

- Traduce diverse documente si materiale(engleza/romana, romana/engleza).

CERINTE

- Studii superioare;

- Cunostinte solide de limba engleza;

- Capacitate de planificare si organizare, initiativa;

- Excelente abilitati de relationare interpersonala;

- Cunostinte de operare PC (MS OFFICE);

BENEFICII OFERITE

-Oportunitati de dezvoltare personala si profesionala intr-o firma de succes;

- Mediu de lucru foarte placut;

- Sistem de salarizare corelat cu performanta.

Grupul de Firme CONEX Iasi este unul dintre cele mai dinamice grupuri industriale private cu capital integral romanesc.

Un aspect deosebit de important pentru Grupul de Firme CONEX il reprezinta importanta sociala a acestuia.

Intr-o zona cu un real potential de dezvoltare economica, CONEX asigura locuri de munca pentru aproximativ 3000 de oameni.