ASISTENT MANAGER

Expert IT Service Grup

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Reprezinta firma in relatiile cu diversi colaboratori
- Cauta informatii si face update cu informatii pe diferite proiecte
- Asista dezvoltarile de proiecte de marketing din cadrul companiei.

CERINTE

- Prezenta placuta
- Cunostinte operare PC, MS Office
- Capacitate de analiza si sinteza
- Creativitate
- Spirit practic
- Capacitate comunicare/negociere
- Capacitate de organizare
- Cunostinte web (Prezinta avantaj)
- Cunostinte marketing (prezinta avantaj)

BENEFICII OFERITE

- Salariu fix+Comision din vanzari
- Autoturism de servici
- Telefon mobil cu minute incluse

Firma Expert IT Service Grup S.R.L. a fost infiintata pe data de 14 februarie 2000.
Inca de la inceput activitatea firmei s-a structurat in cateva directii principale:

-activitati de proiectare, instalatii, constructii-montaj si service in domeniul telecomunicatiilor;
-proiectare, comercializare, instalare si service sisteme de securitate profesionale;
-configurare, instalare si service retele de calculatoare, calculatoare personale, echipamente de birotica.
Expert IT Service Grup S.R.L. si-a castigat o pozitie apreciata datorita catorva atuuri care o delimiteaza de principalii competitori:

-o piata formata din parteneri fideli castigati in timp;
-flexibilitate, adaptabilitate si un raspuns foarte prompt la cererile partenerilor;
-o echipa de profesionisti cu pregatirea necesara realizarii lucrarilor specifice domeniilor de activitate.