ASISTENT MANAGER

S.C. EDIL PROIECT S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Activitati generale de secretariat si receptionist .
Preia si redirectioneaza apelurile telefonice venite din partea clientilor si a partenerilor de afaceri
Faciliteaza comunicarea telefonica intre conducerea societatii si terte persoane
Primeste si distribuie corespondenta si tine registrul de intrare iesire
Redacteaza si fotocopiaza documentele venite prin fax , mail sau posta
Asigura serviciul de protocol
Are abilitatea de a reflecta imaginea dorita de companie in interactiunea cu clientii
Intocmeste dosarul de personal cu toate datele cerute de legislatie
Gestioneaza CV-uri in baza de date
Arhiveaza toate proiectele elaborate de firma pe specialitati
Arhiveaza si organizeaza biblioteca firmei ce cuprinde STANDARDE , NORME si NORMATIVE , CARTI DE SPECIALITATE , DOCUMENTATII
Utilizeaza si updateaza programul de legislatie existent in cadrul firmei
Asigura o buna colaborare cu firma de protectie si paza
Reprezentarea societatii in relatia cu Inspectoratul Teritorial de Munca ;
Pastreaza si completeaza Registrul general de evidenta a salariatilor

CERINTE

STUDII MEDII SAU SUPERIOARE
DOMICILIUL STABIL IN IASI
POSESOR PERMIS DE CONDUCERE CATEGORIA B
CUNOSCATOR A CEL PUTIN O LIMBA STRAINA (ENGLEZA)
DISPONIBILITATE PENTRU DEPLASARI SI PROGRAM PRELUNGIT
ABILITATI DE COMUNICARE SI LUCRU IN ECHIPA
CUNOSTINTE MINIME DE CONTABILITATE

EDIL PROIECT ofera servicii de proiectare si consultanta in management clientilor din sectorul privat si public. Compania a fost infiintata in 2003. Dezvoltarea activitatii a determinat deschiderea in 2005 a unui birou zonal la Bacau, raspunzand astfel cerintelor si evolutiei pietei serviciilor de proiectare si consultanta din Romania.
Suntem o firma de incredere si, pentru ca am crescut prin succesul afacerilor pe care le-am consiliat, te poti baza pe experienta noastra. Pentru ca noi stim deja ca ai nevoie de sprijin. Alaturi de noi si tu vei reusi!
Misiunea firmei:
Misiunea EDIL PROIECT este oferirea de solutii practice optime clientilor nostri bazate pe analiza completa a necesitatilor acestora.
Obiective:
Promovarea calitatii
Asigurarea unor documentatii de o inalta tinuta tehnico-economica utilizand experienta indelungata a personalului si garantand eficienta solutiilor adoptate.