Asistent Manager

SC TRUST BRAVO SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vrem sa ne completam echipa cu un nou/o noua coleg(a), de preferinta din Iasi, care sa ne ajute si sa fie o parte integranta din planutile noastre de viitor.
Nu cerem cerinte sofisticate si nici liste lungi de calitati.Daca cunosti limba engleza si franceza la nivel avansat(scris si vorbit), programe de calcul si editare(Microsoft Office), ai putina exeprienta in acest domeniu, de secretariat, noi te asteptam cu caldura sa ni te alaturi in proiectele ce ne stau in fata.
Serviciul tau de asistent(a) manager, nu va avea cerinte deosebite fata de cele obisnuite.Ceea ce e obligatoriu este entuziasmul si dorinta de a progresa.Noi te asiguram ca vei fi bine primit(a) in colectivul nostru si te vei integra cu usurinta.

Ce oferim noi?
- program de lucru felxibil si un salar motivant:
- un loc de munca stabil, la care vei veni si te vei implica cu placere

Persoanele interesate, pot trimite CV cu fotografie la adresa : officetrustbravo@gmail.com, office@axcompany.be
Succes!

CERINTE

-experienta in domneniu de minim 6 luni
-cunoscatori de limba engleza si franceza la nivel avansat (scris si vorbit)
-entuziasm si dorinta de a progresa

DESCRIEREA FIRMEI

SC TRUST BRAVOS RL