Asistent Manager

Smart Choice SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESPONSABILITATI:
- elaborarea de oferte, facturi, certificate de garantie si alte documente necesare bunei desfasurari a activitatii firmei;
- elaboreaza si redacteaza documentele si situatiile cerute de management;
- preia si asigura legaturile telefonice in cadrul societatii;
- inregistreaza, scaneaza si arhiveaza documentele si corespondenta;
- actualizeaza si intretine baza de date de clienti;
- organizeaza campaniile de promovare a produselor;
- prezinta produsele companiei si promoveaza imaginii companiei;
- intocmeste rapoarte privind activitatea desfasurata.

Reprezinta un avantaj experienta in firme similare ca profil, respectiv in domeniul IT, consumabile sau birotica.

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:
Persoana activa, cu abilitati de comunicare, planificare si organizare.
Cunostinte de utilizare a echipamentelor de birou.
Abilitati bune de lucru pe calculator.

DESCRIEREA FIRMEI

DESCRIEREA COMPANIEI:
SMART CHOICE este compania care a realizat o crestere mare a cifrei de afaceri in categoria firmelor ce oferta produse si servicii IT din zona Moldovei.
Echipa SMART CHOICE este capabila sa gestioneze orice aspect al domeniului IT&C: asamblare, instalare, service si mentenanta echipamente, asistenta tehnica, realizare de cablari structurate.
Parteneriatele noastre cu furnizorii de top din industria IT&C (HP, Microsoft, Cisco, Xerox) garanteaza faptul ca putem oferi cele mai avantajoase solutii in vederea achizitiilor de echipamente hardware sau aplicatiilor software.
Oricare ar fi domeniile de activitate, necesitatile informatice sau marimea unei companii, SMART CHOICE isi propune sa aduca un plus de valoare prin solutiile si serviciile oferite.
Vizitati-ne pe www.smartchoice.ro
www.reparamtotul.ro