Asistent Logistica

EDUROM

Job expirat

RESPONSABILITATI

- realizeaza activitati de suport pentru Directorul de Logistica;
- colecteaza si sintetizeaza rapoartele saptamanale ale echipelor de lucru;
- organizeaza activitatea departamentului de logistica impreuna cu Directorul Logistica;
- administreaza resursele departamentului logistica impreuna cu Directorul Logistica;
- face deplasari ocazionale in locatiile unde echipele de logistica isi desfasoara activitatea.

CERINTE

Candidatul trebuie:
- sa fie o persoana organizata, punctuala, cu spirit de initiativa;
- sa detina abilitatea de a gandi procedural si de a avea atentie distributiva;
- sa poata actiona eficient in conditii de presiune;

Cerinte:
- Experienta relevanta in domeniu: 1-2 ani
- Domeniu de studii: Tehnic, Constructii
- Cunostinte PC
- Limba Engleza

EDUROM (consultanta resurse umane) cauta Asistent Logistica pentru clientul sau, companie nationala - furnizor de servicii in domeniul business to business.