Asistent departament aprovizionare-achizitii/dezvoltare

BETAROM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Analizeaza si prospecteaza piata interna si externa.
Colaboreaza continuu cu managerul general si departamentul vanzari.
Daca esti optimist, rezistent la stres si un foarte bun negociator atunci te invitam sa te alaturi echipei noastre.

CERINTE

Cunostinte operare pc reale: excel,word
Viteza de lucru Capacitate de analiza si sinteza
Cunostinte foarte bune de limba engleza
Reprezinta un avantaj cunostinte tehnice
Persoana energica, comunicativa cu capacitate de relationare . Nu este un post pentru persoane "moi sau comode" Persoana foarte bine organizata si orientata spre rezultate, capabila sa invete continuu lucruri noi

BENEFICII OFERITE

Cadru excelent pentru dezvoltarea carierei tale profesionale, precum si o provocare profesionala
- o atmosfera de lucru antrenanta, intr-o echipa tanara si dinamica dornica de performanta
- training-uri si teambuilding-uri
- posibilitatea de promovare in cadrul companiei

USI365 este lider pe piata din Romania in comercializarea unei game complete de usi.