ASISTENT COORDONATOR

Mentor Training S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Activitati de protocol si organizare birou(preluarea si redirectionarea apelurilor telefonice; preluarea si transmiterea de mesaje; organizarea agendei intalnirilor din cadrul departamentelor; realizarea de traduceri de documente in/din limba engleza;
- Asigura suport in realizarea principalelor activitati manageriale: planificare, organizare, coordonare, monitorizare etc.;
- Gestioneaza documentele si informatiile care intra si ies din companie;
- Comunica si colaboreaza departamental si interdepartamental pentru rezolvarea problemelor;
- Administrarea legaturii cu furnizorii de servicii postale si curierat, fiind responsabil de livrarea documentelor
- Derularea contractelor comerciale sau comenzilor cu partenerii societatii
- Intocmirea si administrarea baza de date
- Personalizarea relatiilor cu partenerii.

CERINTE

- Studii superioare obligatorii- Facultatea de Constructii;
- Implicativa, comunicativa, flexibila, responsabila, spirit de echipa, receptivitate;
- Experienta anterioara intr-o pozitie similara;
- Cunostinte avansate limba engleza;
- Cunostinte avansate MS Office (Word, Excel, Powerpoint), Autocad
- Abilitati excelente de comunicare (verbal si in scris);
- Atentie la detaliu;
- Orientare catre client (intern si extern;
- Capacitate de organizare, de negociere si planificare;
- Capacitate de analiza si de sinteza;
- Capacitate de adaptare si viteza de reactie;
- Meticulozitate;
- Motivatie si dorinta de a invata;
- Apta sa lucreze sub presiunea termenelor limita;
- Capabila sa administreze eficient resursele;
- Atitudine antreprenoriala.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant(peste media pietei);
- Posibilitatea dezvoltarii unei cariere intr-un mediu de lucru profesionist si dinamic;
- Cultura organizationala orientata spre inovatie, profesionalism si angajament;
- Conditii de lucru moderne

Firma de recrutare, selectie si instruire de personal, cauta pentru clientul sau- ASISTENT COORDONATOR