ASISTENT COMERCIAL

MEGAPROFIL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Respecta procedura operationala si instructiunile de lucru privind gestionarea bazei de date cu clientii Societatii, astfel incat informatiile rezultate din rapoarte sa fie corecte si de actualitate;
- Respecta procedura operationala si instructiunile de lucru privind gestionarea contractelor si comenziilor clientiilor Companiei,astfel incat acestea sa fie corect intocmite, modificate, monitorizate si finalizate;
- Raspunde la cererile de oferta lansate de catre clientii companiei direct la sediul punctului de lucru din Iasi, pe e-mail sau fax. Informeaza corect si in cunostiinta de cauza clientii cu privire la disponibilitatea produselor cerute, pretul, termenul si conditiile de livrare;

CERINTE

Persoana organizata, comunicativa, capabila sa lucreze la mai multe proiecte simultan si orientata spre atingerea obiectivelor.
Operare PC – MS Office
Limba engleza (citit, scris, vorbit) constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv;
Transport;
Instruire permanenta;
Sansa dezvoltarii unei cariere de succes.

Megaprofil produce si comercializeaza produse din tabla cutata pentru constructii metalice, cum ar fi tigla metalica si accesorii pentru acoperis, panouri sandwich pentru acoperis sau perete, diferite profile metalice pentru pereti si profile galvanizate.
Produsele sunt realizate la fabrica din Romania, Buzias, jud. Timis si Miroslava jud. Iasi cu materie prima din import si respecta standarde internationale de calitate, la un pret competitiv.