Area Sales Representative

EDUROM

Job expirat

RESPONSABILITATI

Gestioneaza portofoliul de clienti existenti. Se adreseaza middle si top management din domeniul constructiilor.
Cauta si dezvolta noi clienti. Face vizite la clienti dupa o ruta bine stabilita.
Ofera consultanta clientilor cu privire la produsele si serviciile oferite.
Zona de actiune: la nivel national.
Comunica lunar managementului realizarile pe baza unor rapoarte standard.

CERINTE

O persoana cu experienta in vanzarea consultativa - vanzari de valoare mare.

Studii superioare, de preferat in domeniul tehnic.
Cunostinte operare PC: pachet Office, Internet
Limbi straine: engleza la nivel conversational
Experienta in vanzari minim 3 ani
Permis de conducere cat. B
Oras de resedinta: Iasi

BENEFICII OFERITE

Salariu fix plus comision din vanzare.
Masina, telefon.

Companie de consultanta cauta Area Sales Representative pentru clientul sau - companie la nivel national, importator si distribuitor de utilaje si echipamente folosite in industria constructiilor.