ANTREPRENOR - Lucrari Constructii

Grupul Industrial de Firme Conex

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Administrarea si dezvoltarea unei afaceri in domeniul constructiilor civile si industriale;

- Coordonarea colectivului din subordine in vederea predarii la timp si in conditii de foarte buna calitate a lucrarilor contractate;

- Administrarea optima a bugetului alocat fiecarui proiect.

CERINTE

- Studii superioare (Facultatea de Constructii);

- Cunostinte de management general si de proiect;

- Spirit antreprenorial dezvoltat; capacitatea de a initia si dezvolta o afacere;

- Experienta (minimum 5 ani) in constructii civile si industriale;

- Capacitati organizatorice deosebite;

- Responsabilitate.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial deosebit;

- Mediu de munca provocator, in cadrul unui colectiv tanar si dinamic.

Grupul de Firme CONEX Iaşi este unul dintre cele mai dinamice grupuri industriale private cu capital integral românesc. Un aspect deosebit de important pentru Grupul de Firme CONEX îl reprezintă importanţa socială a acestuia. Într-o zonă cu un real potential de dezvoltare economica, CONEX asigură locuri de muncă pentru aprox. 3000 de oameni.