SC angajeaza sofer cat. B

SC INTER UNO SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

SC INTER UNO SRL - este o societate care are ca principal obiect de activitate distributia de bauturi si produse alimentare.
Societatea cauta sofer CAT. B pt aceasta activitate.
• participa la operatiunile de incarcare si descarcare a autovehiculului astfel incat incarcatura sa fie repartizata uniform – stabil pe platforma autovehiculului, cu respectarea tonajului si a prescriptiilor de incarcare (schemele de incarcare);

CERINTE

• Permis de conducere Categoria B; Buna cunoastere a legislatiei rutiere; Buna cunoastere a zonei in care isi desfasoara activitatea; Experienta in distributia de bauturi si produse alimentare reprezinta un avantaj
Cerinte psihologice:
• Inteligenţă de nivel mediu; Spirit organizatoric; Spirit de observatie; Atentie sporita; Capacitate de munca;
• Capacitate de a lucra cu oamenii; Punctualitate.

SC INTER UNO SRL este unul dintre cei mai mari distribuitor de bauturi de pe raza judetului Iasi.