Angajare/colaborare

VOROVIR SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promoveaza activitatea companie;
- identifică potențiali colavoratori;
- creează și dezvoltă relațiile profesionale cu clienții;
- participă la ședintele de vânzări.

CERINTE

- abilități de comunicare;
- dorința de câștig suplimentar;
- spirit antreprenorial si orientare spre client;
- focusat pe rezultate.

BENEFICII OFERITE

- bonusuri din contracte;
- formare profesiona;

Fericirea vine din lucruri marunte, spun unii, insa de multe ori nu avem nici relaxarea, nici disponibilitatea sa le identificam, pentru ca nu avem timp sau suficienti bani sa ne permitem sa ne oprim din goana cotidiana pentru a ne bucura de ele.
Lipsa: timpului, banilor, posibilitatii de a-i ajuta pe cei din jur, recunoasterii sau succeselor notabile ne subrezesc increderea in noi, sanatatea si ne indeparteaza tot mai mult de sursa fericirii care este in NOI.

Oamenii care au puterea si disponibilitatea sa aleaga ce isi doresc sunt oameni fericiti!