Angajam procesatori comenzi piese auto pentru locatia din Iasi, str. Octav Bancila, nr 1

Egarajul SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Candidatul ideal:
- atitudine pozitiva, spirit de echipa, foarte bune abilitati de comunicare;
- persoana dinamica, orientare catre client;
- cunostinte tehnice/mecanice in domeniul auto;
- cunostinte utilizare PC (Microsoft Office);
- seriozitate, constiinciozitate, spirit de echipa;
- familiarizat cu programele de OE (VAG, OPEL, BMW, FORD, RENAULT, ETC);
- familiarizat cu programele furnizorilor (AUTONET, AUTOTOTAL, AUGSBURG, ETC).

CERINTE

Interviul se va desfasura in 4 pasi:
- in prima parte ne vom cunoaste, noi va vom prezenta ce am facut pana acum si ce planuri avem, dumneavoastra ne veti prezenta parcursul profesional;
- in a doua parte vom avea un dialog in care va vom intreba componenta unor subansamble si principii generale de functionare ale autoturismului;
- in a treia parte vom face un exemplu practic de procesare a unei comenzi cu ajutorul programelor furnizorilor si dupa seria de sasiu in programele de OE;
- la final va vom prezenta modul de lucru si vom discuta cu privire la salarizare.

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- sistem de bonusare bazat pe depasirea unor targete;
- posibilitati de instruire si formare profesionala;
- mediu de lucru profesionist intr-un colectiv tanar.
Daca sunteti interest de acest anunt si considerati ca sunteti potrivit pentru a ocupa unul dintre posturile disponibile, va rugam sa trimiteti un email cu CV –ul dumneavoastra la adresa office@egarajul.ro sau sa il depuneti la sediul din Iasi, str.Pictor Octav Bancila nr.1.
Ne puteti contacta si la numerele de telefon: 0740 492730, 0784 874876.
Va asteptam sa faceti parte din echipa eGarajul.ro!

eGarajul.ro este un magazin virtual de piese auto dedicat tuturor marcilor auto si a fost infiintat cu scopul de a oferi clientilor sai o modalitate utila si usor accesibila de a cauta si comanda produsele dorite.