Angajam ECONOMIST

SC INTEGRA BROKER DE ASIGURARE

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilităţi:
- gestionarea relaţiei cu asigurătorii (întocmire borderouri, emitere facturi, plăţi, evidenţa şi urmărirea încasărilor);
- urmărirea contractelor încheiate cu societăţile de asigurare (valabilitate contracte, acte adiţionale);
- evidenţa primară a activităţii curente;
- întocmire rapoarte specifice activităţii.

CERINTE

Cerinţe:
-studii economice superioare;
-cunoştinţe minime de operare PC (Word, Excel, Outlook);
-abilităţi de planificare, organizare şi prioritizare;
-perseverenţă în atingerea obiectivelor.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial competitiv corelat cu performanţa şi volumul activităţii desfăşurate;
- oportunităţi de dezvoltare a carierei;
- training-uri tehnice de utilizare a instrumentelor de lucru şi asupra specificului activităţii;
- echipă tânără şi dinamică;
- schimbul de experienţă ca si resort al dezvoltării profesionale;
-bonuri de masa.