Angajam Asistenti Servicii Client

SC XLW STAR SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vrei o schimbare in cariera ta? Un job mai bun? Un mediu de lucru tanar in care sa te afirmi? Atunci citesti anuntul potrivit! Suntem o companie multinationala si te vrem alaturi de noi!

Ce va trebui sa faci?

• Promotii sau vanzari de produse sau servicii prin intermediul telefonului
• Să stabiliţi întalniri de afaceri cu clienţii din Italia
• Operarea cu baze de date
• Asistenta clienti pentru companii multinationale

Esti in cautarea unui loc de munca?

Urmeaza cursurile de conversatie organizate de XLW Group si vei lucra impreuna cu noi!

Te poti inscrie la: recrutare@xlworld.eu

Pentru mai multe informatii, suna la 0749 062 000 !

CERINTE

• O buna cunoastere a limbii italiene. Pentru cei care cunosc limba italiana doar la nivel mediu si doresc sa lucreze cu noi, organizam cursuri de perfectionare a limbii.

• Cunostinte operare PC
• Abilitati de comunicare si persuasiune
• Persoana autonoma, dinamica, cu spirit de initiativa
• Spirit de echipa

BENEFICII OFERITE

• Pachet de beneficii motivant (salariu atractiv, bonuri de masa, transport gratuit, etc)
• Bonus-uri si premii specifice campaniei
• Program de lucru flexibil: full time sau part time
• Posibilitatea de dezvoltare a carierei prin acces la oportunitati interne, training-uri periodice, feedback si coaching din partea responsabililor directi
• Mediu de lucru specific unei companii multinationale
• Conditii de munca excelente si o echipa unita

XL World is one of the leading and fastest-growing Outsourcing companies in Romania. We employ close to 600 professionals in 2 high-tech centers in Romania.
We are located in Iasi and Oradea and we have offices in UK, Italy and Albania.
We provide multi-lingual services to the largest multi-national companies in the areas of Customer Care, Marketing, IT and Back-Office.

Our work environment is higly dynamic and results-oriented.
We heavily invest in training and development of our employees.

For more information see our web site: www.xlworld.eu