Angajam Agent de vanzari Depozit Iasi (materiale de finisaj constructii si termoizolatie)

SC Baralchim SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

=Permis conducere B; =cunostinte operare PC; =experienta in vanzari si distributie; =experienta pe piata din Iasi si imprejurimi (cunoastere depozite, magazine, mici comercianti, constructori); =abilitati de comunicare, coordonare si lucru in echipa; =disponibilitate de a lucra program prelungit si rezistenta la stres; =sanatate foarte buna; = cazier judiciar nepatat; =domiciliul in Iasi sau apropiere.

CERINTE

Cinste desavarsita si implicare personala maxima

BENEFICII OFERITE

+contract de munca full time; +cariera intr-o companie cu experienta de 15 ani; +autoturism serviciu; +telefon serviciu; +salariu motivant; +bonusuri si premii dupa realizari si politica Companiei; +lucru intr-o echipa profesionista si dinamica; +sprijin in realizarea obiectivelor.

Firma romaneasca serioasa, depozit materiale de constructie, punct de lucru in Iasi