Analist Preturi

CONEX HUMAN RESOURCES

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Intocmeste antecalculatii de pret pentru produse noi si reactualizari preturi la toate produsele fabricate in unitate;
- Verifica periodic costul de sectie prin postcalcul pe produs sau comanda, pe baza datelor inregistrate in contabilitate;
- Intretine codurile SAP pentru produsele fabricate;
- Analizeaza si calculeaza pretul pentru cereri de oferta pentru diverse comenzi;
- Intocmeste situatii si analize privind preturile de productie.

CERINTE

- Studii superioare in domeniul economic sau tehnic;
- Experienta intr-o functie similara de cel putin un an;
- Operare PC la un nivel avansat;
- Cunoasterea unei limbi de circulatie internationala.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant corelat cu performanta profesionala;
- Posibilitate de dezvoltare profesionala;
- Mediul de lucru placut;
- Oportunitate de a lucra intr-o echipa dinamica si profesionista.

CONEX HUMAN RESOURCES este o companie de Executive Search cu capital integral romanesc. Pentru noi, serviciile de calitate sunt echivalente cu selectarea celor mai potriviti candidati, in cel mai scurt timp, pentru clientii nostri.
Unul din importantii nostri clienti, producator de traditie a pieselor auto, este in cautarea unui Analist Preturi.