consultant financiar

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Identifica potentiali clienti in piata, gestioneaza portofoliul de clienti, ofera posibililor clienti consiliere in vederea ofertarii acestora, raporteaza zilnic activitatea catre superiorul direct si dezvolta portofoliul de clienti.

CERINTE

Consultantul financiar poseda:
-abilitati de comunicare si interactiune cu clientii
-dorinta de a castiga venituri subtantiale
-vizionar si deschis de a spre noi oportunitati
-dorinta de a invata si profesa in domeniul serviciilor
-perseverenta in atingerea obiectivelor propuse
-dorinta de dezvoltare personala si de a face o cariera profesionala
-spirit antreprenorial, gandire pozitiva, entuziasm si motivatie
-orientare si deschidere catre client
-experienta in consilierea financiara constituie avantaj
-sa mai fi lucrat in domeniul serviciilor sau vanzarilor
bonusuri pentru incheierea fiecarui contract si bonusuri pentru recomandari de referinte ce se concretizeaza in contrascte.

BENEFICII OFERITE

Pe baza volumului de vanzari se acorda comisioane si bonusuri si premieri ptr cei ce isi ating target-ul