AGENTI VANZARI PENTRU DOMENIUL BANCAR

BANCA PENTRU LOCUINTE

Job expirat

RESPONSABILITATI

- intermedieri financiar-bancare in conditii avantajoase pentru client;
- promovarea imaginii firmei pe piata romaneasca;
- crearea unui portofoliu de clienti;
- posibilitatea de a lucra intr-un mediu profesionist, dinamic;
- avansare reala in cariera, in functie de rezultate;
- program de lucru flexibil - full-time sau part-time;
- training si perfectionare (periodic si gratuit), pachet de compensare motivational, comision atractiv, concursuri cu premii substantiale;
- training in tara sau in strainatate.

CERINTE

- candidat cu bune abilitati de comunicare,
- persoane creative, deschise la nou;
- timp minim de lucru 2ore/zi,
- aspect placut, spirit de echipa, bun organizator, optimist, perseverent, apiratii spre inaltimi;
- dornic de a-si construi o cariera.
- persoane proactive, rezistente la stres si creative;
- experienta in domeniu nu este necesara (cursuri intensive gratuite);
- nu sunt necesare studii superioare;

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv si bonusuri pentru performanta oferite lunar (venituri direct proportionale cu efortul intelectual depus)
- echipament IT (laptop, video-proiector, zapp modem, imprimanta)
- asigurare de risc si sanatate
- posibilitatea unei cariere in domeniul bancar
- pregatire intensiva gratuita

- IN ACEASTA PERIOADA - PENSII PRIVATE OBLIGATORII

DESCRIEREA FIRMEI

COMPANIE LIDER IN EUROPA