agenti imobiliari

sc coloana srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajez urgent agenti imobiliari.

CERINTE

- expereinta minima in domeniu;
- dorinta de a profesa in domeniul imobiliar;
- abilitati de negociere.

BENEFICII OFERITE

se ofera:
- salarizare motivanta+comision;
- program flexibil de lucru.

DESCRIEREA FIRMEI

imobiliare&constructii

Case cu structura de lemn din panouri prefabricate tip sandwich.

Societatea noastra ofera servicii complete clientilor sai la standarde europene,folosind tehnici moderne,materiale de calitate si o echipa de profesionisti bine pregatita.

- Se adreseaza familiilor cu venituri mici si mijlocii;
- Costuri reduse cu 30-40% fata de casele din zidarie;
- Timp de executie redus(45-90 zile);
- Protectie termica si fonica ridicata;
- Diversitate maxima de finisaje interioare si exterioare;
- Locuinta ecologica.

EXECUTAM:Case locuinta permanenta cu structura de lemn sau clasica.
Case de vacanta .
Casute de gradina.
Garaje.
Mobilier de gradina.
Jocuri pentru copii.
Amenajari: lambriuri,scari interioare, binale,diverse.