AGENT VANZARI PRODUSE ALIMENTARE

TRENKWALDER SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru distribuie in judetul Iasi produse alimentare si nealimentare.

Responsabilitati:
-Vanzarea produselor din portofoliu in zona alocata;
-Dezvoltarea ariei de clienti;
-Monitorizarea si incasarea facturilor emise;

CERINTE

-experienta in vanzarea de produse alimentare (FMCG) reprezinta un avantaj;
-abilitati de comunicare si vanzare;
-dinamism, pereseverenta;
-permis de conducere auto categoria B;

BENEFICII OFERITE

-masina de serviciu;
-comision din vanzari;
-bonuri de masa;

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI. Va asteptam la sediile noastre din Sibiu, Bucuresti, Timisoara, Cluj Napoca, Arad, Brasov, Baia Mare, Oradea, Pitesti, Constanta, Ploiesti, Galati, Iasi, Satu Mare.