Agent vanzari prin telefon (telesales)

Urbio Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Identificarea solicitarilor clientilor, oferirea de raspunsuri profesioniste.
- Promovarea produselor si serviciilor companiei in toate apelurile effectuate.
- Vanzarea produselor si serviciilor companiei prin telefon.
- Pastrarea unui ton amabil si profesionist pe toata durata apelului.
- Completarea responsabila a bazelor de date.

CERINTE

- Experienta in vanzari directe sau telesales pentru produse
- Cunoasterea tehnicilor de vanzare prin telefon.
- Cunostinte si experienta in domeniul tehnic.
- Bune abilitati de comunicare si convingere, persoana organizata, sociabila.
- Abilitati de prezentare, ascultare, seriozitate, constiinciozitate.
- Orientare spre client.
- Cunostinte de operare PC.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial corelat cu rezultatele.
- Posibilitati de dezvoltare personala si profesionala.
- Lucrul intr-o echipa tanara, dinamica, in continua dezvoltare.

DESCRIEREA FIRMEI

www.urbio-romania.ro