Agent vanzari ofertare

SC Skonx&Co SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

SC angajeaza agent vanzari ofertare (absolvent biologie/chimie/fizica).

CERINTE

BENEFICII OFERITE

Pentru mai multe detalii despre firma noastra va rugam sa vizitati www.skonx.ro

Skonx&CO - Reprezentanta tehnica in Romania, importator si distribuitor specializat in: Aparatura de laborator; Chimicale si reactivi; Sticlarie de laborator; Echipamente de protectie a muncii; Produse medicale si stomatologice; Pardoseli din cauciuc.

Numai cu produse de calitate si un pret competitiv putem pastra relatii de afaceri stabile, pe termen lung. Serviciile sunt completate de asistenta tehnica de specialitate, directionate catre nevoile clientului, incercand mereu sa oferim solutiile optime.

Ne-am lansat pe piata in anul 1995 timp in care am oferit clientilor nostri servicii in conformitate cu normele si STAS-urile occidentale si am desfasurat o activitate comerciala sustinuta in permanenta de marirea ariei de acoperire si prin diversificarea domeniului de activitate.