AGENT VANZARI - Iasi si Vaslui

WHITELAND IMPORT EXPORT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- indeplineste obiectivele de vanzari individuale contribuind la atingerea tuturor obiectivelor echipei din care face parte si ale societatii;
- negociaza cu reprezentantul clientului spatiul la raft si se asigura de mentinerea pozitiei dominante si a vizibilitatii produselor in punctul de vanzare;
- este responsabil de incasarea tuturor facturilor emise de companie pe numele clientilor alocati.

CERINTE

- experienta minimum 2 ani in domeniul vanzarilor (FMCG);
- permis de conducere (minimum 2 ani);
- foarte bune capacitati de comunicare si negociere;
- capacitate de construire a unor bune relatii cu clientii;
- constiinciozitate, responsabilitate.

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru profesionist,
- cultura organizationala puternica,
- masina de serviciu,
- abonament telefon mobil.

WHITELAND IMPORT EXPORT este una dintre cele mai mari companii de distributie de produse alimentare din Romania, cu peste 10.000 clienti si acoperirea intregului teritoriu local.

Garantam pentru calitatea produselor distribuite, pentru care suntem unic distribuitor: Hochland, Meggle, Orkla, Campina, Don Gustosso.

Accesati pentru detalii adresa: www.whiteland.ro