Agent vanzari FunGroup

FUNGROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

FunGroup angajeaza reprezentant vanzari pentru incheieri contracte.

- prospectarea pietei si identificarea de noi clienti;
- stabilirea de noi contacte cu potentiali clienti;
- prezentarea si promovarea FunGroup la noi clienti;
- mentinerea relatiilor cu clientii vechi si incheierea de contracte.

CERINTE

Cerinte:
- cunostinte operare PC;
- abilitati de comunicare, negociere;
- diplomatie si orientare catre client;
- aspect fizic placut;
- experienta in vanzari;
- cunostinte in domeniul publicitatii;
- excelente abilitati de comunicare, prezentare;
- putere de convingere;

BENEFICII OFERITE

- salarizare atractiva
- telefon servici

DESCRIEREA FIRMEI

www.fungroup.ro