Agent Vanzari Aparatura si Echipamente Medicale - Iasi

TRENKWALDER S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descriere:
Clientul nostru este o companie naţională care activează în domeniul vanzarii de echipamente si aparatura medicala si care doreste angajarea unui Agent de Vanzari pentru orasul Iasi.

Responsabilitati:
- Responsabil de zona alocata: toate cele 6 judete ale Moldovei
- Prospectarea pietii si identificarea de noi clienti
- Dezvoltarea portofoliului de clienti si mentinerea relatiilor de colaborare cu cei deja prezenti in portofoliu.
- Elaborarea ofertelor, negocierea si semnarea contractelor, emiterea facturii si incasarea sumei negociate in termenul agreat.
- Monitorizarea concurentei si promovarea imaginii companiei in piata.
- Elaborarea de rapoarte periodice catre superiori in legatura cu rezultatele obtinute.

CERINTE

Candidatul Ideal:

- experienta in vanzarea de echipamente, aparatura si consumabile medicale
- experienţă anterioară în lucrul de tip home-office
- excelente abilităţi de comunicare, relationare şi negociere
- absolvent de studii superioare;
- cunoştinţe de limbă Engleză;
- permis de conducere categoria B.
- operare PC: Pachet Microsoft Office
- persoana responsabila, constiincioasa, ambitioasa si orientata pe rezultate
- persoana dornica de dezvoltare si pasionata de munca pe care o depune

BENEFICII OFERITE

Se oferă:
- pachet salarial atractiv, salariu fix + comision
- oportunităţi de dezvoltare într-o companie dinamică, într-un mediu competitiv.

Trenkwalder este o companie specializata in servicii de resurse umane.
Serviciile noastre: leasing de personal, recrutare, cercetari de piata, salarizare si administrare de personal.training, teambuilding.