Agent vanzari ADVERTISING

Behlev - NAMING Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Dezvoltarea portofoliului de clienti
- Stabilirea de intalniri in vederea promovarii serviciilor si imaginii agentiei

CERINTE

- Studii superioare (in curs sau definitivate)
- Cel putin o limba straina la nivel avansat
- Bune abilitati de comunicare si negociere

BENEFICII OFERITE

Bonusurile si beneficiile se stabilesc la interviu.

Salariul direct proportional considerabil cu volumul muncii si productivitatii rezultate.

CV European cu poza -> resurse.umane@behlev.ro

DESCRIEREA FIRMEI

Agentie de publicitate!

Gandim, Gandim, Gandim, coafam ideile, implementam, realizam, producem, observam rezultatele.

Inchide ochii! Gandeste-te la un oarecare William. Sigur gandul te va duce la un individ sobru, impunator, cult, imbracat cu un costum scump avand un spirit regal. Acum, gandeste-te la William Branza, cu certitudine ai zambit, neinspirandu-ti nimic. Dar Ion, oare cum arata? Imaginea lui Ion probabil a fost asociata taranului Ion din romanul cu acelasi nume. Receptiv, acelasi lucru se intampla si cu trei ciocolate aflate pe acelasi raft intr-un supermarket. Fireste, interesul ti-l vei indrepta, inspirandu-ti mai multa incredere, cea cu un nume bine ales.