AGENT VANZARI

Vektor Technology

Job expirat

RESPONSABILITATI

- stabileste, mentine si dezvolta relatiile cu potentialii clienti;
- identificarea si contactarea de noi clienti si gasirea de noi oportunitati de vanzare;
- gestionarea, mentinerea si dezvoltarea relatiei cu clientii existenti;
- negocierea si incheirea de contracte;
- mentine legatura directa cu celelalte departamente pentru finalizarea proiectelor;
- monitorizeaza permanent piata si competitorii.

CERINTE

- o buna cunoastere a pietei destinata produselor similare
- capacitate de organizare, planificare, prezentare, negociere, vanzare
- studii medii/superioare finalizate;
- cunostinte operare PC ( Microsoft Office);
- experienta in vanzari directe in domeniul constructiilor sau arhitectura;
- permis de conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv;
- Mediu de lucru modern, echipa de lucru tanara, dinamica, determinata, in dezvoltare;
- Posibilitati de avansare profesionala.

Vektor Technology este o companie de proiectare cu capital româno-francez ce opereaza pe piata de profil din 2006, oferind urmatoarele servicii: Servicii complete de proiectare, Obtinerea avizelor, Amenajari interioare si exterioare, Consultanta în constructii, Servicii de implementare de solutii tehnice noi.
Vektor Technology dispune de o echipa tânara de specialisti experimentati din domeniile constructiei, arhitecturii, juridic si imobiliar.