Agent vanzari

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

-aducerea prin efort propriu de noi clienţi
- întocmirea unei baze de date cu potenţiali noi clienţi
- prezentarea, promovarea si vanzarea produselor in conformitate cu standardele si politicile comerciale ale companiei;
-raspunde de urmarirea incasarii sumelor datorate de catre clienti si de transmiterea documentelor de vanzare

CERINTE

- min 2 ani de experienta intr-un post de agent de vanzari cu portofoliu de clienti in domeniul alimentar
- siguranta de sine, capacitate de convingere, de persuasiune;
- perseverenta, constiinciozitate,
- capacitate foarte buna de comunicare si relationare cu clientii,
- atentie distributiva, simt pentru detaliul semnificativ,
- capacitate rapida de decizie;
-capacitate de lucru in echipa;
- rabdare, precizie,capacitate de acumulare a informatiilor
-permis auto cat B.

BENEFICII OFERITE

- mediu si proceduri de lucru profesioniste;
- masina de serviciu,
- telefon mobil;
Salariu fix + comision din vanzari corelat cu realizarile.