Agent Vanzari

PLASTIC&PAPER DISTRIBUTION SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Minim studii medii.
Experienţă de minim 2 ani în vânzări.
Constituie avantaj experienţa în domeniul comercializării ambalajelor
Cunoştinţe avansate de operare PC.
Abilităţi excelente de comunicare şi negociere.
Creativitate, auto-organizare, viziune strategică.
Aptitudini tehnice.
Spirit de echipă.
Permis de conducere categoria B.
Cunoaşterea limbii maghiare reprezintă un avantaj.

CERINTE

Dezvoltarea portofoliului de clienţi.
Creşterea vânzărilor în zona alocată.
Urmărirea contractelor comerciale şi a încasărilor.
Relaţionarea permanentă cu clienţii.
Urmărirea tendinţelor din piaţă.

BENEFICII OFERITE

Loc de muncă într-o companie de prestigiu în creştere.
Activitate dinamică cu posibilităţi de dezvoltare şi avansare, cu punerea în valoare a potenţialului personal.
Training profesional pentru îmbunătăţirea abilităţilor personale.
Pachet salarial motivant cu parte fixă şi bonusuri de performanţă.
Maşină de serviciu.
Telefon mobil.
Autoritate operaţională pentru îndeplinirea obiectivelor.

IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR DE AMBALAJE DIN POLIETILENA SI HARTIE.