Agent imobiliar

SC Uil Development SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Prospectarea continuă a pieţei imobiliare în Iasi.

CERINTE

Pentru cei interesati , va rog sa trimiteti CV dvs direct pe adresa de e-mail office@uilcasa.ro ori sunati la 0753816491

BENEFICII OFERITE

Suntem o Companie Regionala Imobiliara care isi propune sa fie mai mult decat o agentie imobiliara si care va deveni cu ajutorul Dvs. un partener ce isi pune intreaga expertiza din domeniul imobiliar sa lucreze pentru voi si sa aduca plus valoare proiectelor Dvs imobiliare. Ne-am nascut din nevoia de servicii de calitate. Suntem o echipa de OAMENI care lucreaza numai in interesul altor OAMENI.Credem in satisfactia clientului , credem in Dvs.!!!