Consilier imobiliar

Casa Alba

Job expirat

RESPONSABILITATI

Prospectarea pietei imobiliare
Intermedierea tranzactiilor imobiliare
Identificarea si implementarea celor mai bune solutii pentru clienti
Organizarea si urmarirea intregului proces de tranzactionare
Administrarea bazei de date cu proprietati
Promovarea ofertelor prin intermediul mijloacelor de comunicare puse la dispozitie
Raportarea activitatii
Constituie un avantaj experienta in domeniu imobiliar

CERINTE

Daca iti place sa lucrezi cu oamenii, daca vrei bani, daca esti comunicativ si doresti sa-ti construiesti un viitor, daca ai putere de convingere, daca ai talent in vanzari, spirit de echipa si crezi ca te-ai putea descurca pe postul de agent imobiliar, ai acum sansa sa te alaturi echipei Casa Alba.

BENEFICII OFERITE

Mediu de lucru profesionist si competitiv
Training de specialitate
Carte de munca
Bonusuri pentru performanta.
Suport logistic
Telefon de servici

Din anul 2001, cladim personalitati, creem oportunitati, construind pas cu pas, mai greu sau mai repede, viitoarele valori si standarde in piata imobiliara romaneasca.