Agent Dezvoltare Retea - Nr. posturi: 1

JOB CONSULTING S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Dezvoltare Retea Magazine
- Prospectarea pietei imobiliare si comerciale locale pentru identificarea de spatii comerciale corespunzatoare pentru comertul cu amanuntul si activitati de prestari servicii in locatii stradale sau in centre comerciale, ce corespund cerintelor date;
- Obtinerea tuturor informatiilor necesare legate de amplasare, situatie juridica, conditii etc. pentru o evaluare corecta a spatiilor respective;
- Prezentarea propunerilor in vederea luarii deciziilor de incheiere a contractelor de inchiriere;
- Pastrarea indeaproape a unor bune relatii cu directorii zonali pentru o estimare corecta a conditiilor pietei locale specifice fiecarui punct de interes;

Natura postului:

Munca de birou in proportie de: 10 %
Munca de teren in proportie de: 90 %
Programul de lucru:
Formal 09.00 -18.00 extins sau redus in functie de rezultate

CERINTE

Domiciliul: Iasi sau imprejurimi
Experienta:

- In domeniu: Administrativ
- Colateral cu acest domeniu: - Experienta in domeniul imobiliar ( reprezinta un avantaj).
Studii: Medii ( Superioare reprezinta un avantaj ).
Limbi straine: De circulatie internationala ( Reprezinta un avantaj ).
Permis de conducere: Categ. B, Cu experienta in condus.
Profilul de personalitate – descriere: ( fara limita de varsta): Cooperant, calm, echilibrat, entuziast, perseverent, sociabil, intreprinzator, realist, bazandu-se pe sine.
- Persoana serioasa, dinamica, organizata, cu experienta in negociere, cu optime abilitati de comunicare, disponibila pentru deplasari in tara, care sa se poata lucra bine atat in echipa, cat si individual;

BENEFICII OFERITE

Remuneratia: Minim 300 Euro net
Se acorda de la inceput:
Se acorda pe parcurs: Salariul de baza si bonusuri in functie de realizari
Eventuale bonusuri: Bonusuri in functie de realizari,
Alte beneficii: Prima de Pasti, de Craciun.
Masina: Da; Telefon Mobil: Da.
Oportunitatea de a dezvolta o cariera de succes

SELECTIE SI PLASARE DE PERSONAL, Administrare de Personal, Gloomer H.R. - Soft de resurse umane.