agent de vanzari servicii financiar bancare

FIRST CLASS ACV-LINE S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Şi dumneavoastră puteţi face parte din echipa noastră şi puteţi beneficia de cunoştinţele şi experienţa acumulată de consultanţii companiei noastre. Puteţi deveni un consultant financiar competent şi serios, cu o carieră în domeniul financiar bancar.

Pentru aceasta aveţi la dispoziţie un portofoliu de produse sigure, o echipă experimentată şi foarte bine instruită care vă va sprijini şi nu în ultimul rând, beneficiaţi de suportul unei companii cu un acţionar german de renume şi experienţă în domeniul financiar-bancar

CERINTE

Candidatul ideal (nu-l cautam neaparat pe cel ideal, dar sa semene cu el) are :

- spirit proactiv si orientat spre munca de teren
- atitudine optimista si spirit competitiv
- abilitati de organizare, planificare si comunicare
- posesor de initiativa, perseverenta
- orientare spre rezultate si rezolvarea problemelor (pardon, provocarilor)
- team player

Pe scurt si pe romaneste:
- istet (sau isteata) si descurcaret (descurcareata).
- o persoana activa
- cineva caruia ii place sa interactioneze cu clientii, chiar si cu cei dificili
- cineva care STIE SIGUR ca "nu exista nu pot, exista numai nu vreau"

ATENTIE: Umorul si relaxarea din colectivul nostru (si din acest anunt) nu exclud pretentiile noastre de disciplina, seriozitate, punctualitate, caracter integru si mai ales profesionalism.
Daca pentru tine seriozitatea, punctualitatea, respectarea angajamentelor si profesionalismul sunt norme OBLIGATORII in relatiile profesionale (la job), te asteptam sa ne cunoastem .

BENEFICII OFERITE

La cerintele de mai sus, putem oferi din toata inima:
- Colectiv de munca prietenos, fara birocratie
- Sefi OK, ne pasa de bunastarea angajatilor si ajutam oricand se poate pe plan personal si profesional
- Posibilitati REALE de crestere si promovare
- Aprecierea si remuneratia corespunzatoare a muncii bine facute
- Dedicatia se rasplateste

DESCRIEREA FIRMEI

servicii finaciar bancare