Agent de Vanzari

SC CASTELLUCI SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Contacteaza clientii existenti si pe cei potentiali, pentru a vinde si promova produsele companiei, in vederea realizarii targetului de vanzari;
- Realizeaza comunicarea permanenta cu clientii, pentru cunoasterea si evaluarea cerintelor, asigurarea stocului optim de marfa la clienti si dezvoltarea relatiilor cu acestia;
- Identifica oportunitatile pentru cresterea vanzarilor si face propuneri de actiuni pentru valorificarea acestora in interesul companiei;
- Monitorizeaza prezenta si imaginea produselor companiei si se preocupa de asigurarea disponibilitatii acestora in cat mai multe locuri de vanzare;
- Monitorizeaza cerintele si nevoile clientilor si actioneaza pentru satisfacerea completa a acestora;
- Este responsabil de preluarea instrumentelor de plata de la clienti si de incasarea, la termenele stabilite prin deciziile Castelluci, a contravalorii produselor livrate in zona alocata;
- Urmareste sistematic si culege informatii privind prezenta si actiunile concurentei, evalueaza efectele acestora si propune masuri pentru crearea de avantaje concurentiale pentru companie.

CERINTE

- Persoana dinamica, motivata cu dorinta de autodezvoltare;
- Persoana responsabila, care doreste sa se implice;
- Persoana cu disponibilitate de miscare, activa cu obiective personale ambitioase.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial, autoturism, telefon de serviciu

Castelluci este o companie de distributie de materiale de constructii care activeaza la nivel regional si care doreste sa-si extinda piata geografica.