agent asigurari non-viata

FIRST CLASS ACV-LINE S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Daca va doriti un loc de munca intr-o organizatie de traditie, intr-un mediu in care totul se misca cu viteaza, in care puteti invata un lucru nou in fiecare zi si unde fiecare zi reprezinta o provocare, noi suntem compania adecvata, in care va puteti dezvolta si creste din punct de vedere profesional.
Tot ce aveti de facut este de a va forma si dezvolta un portofoliu de clienti, si sa vindeti RCA -uri, CASCO, MALPRAXIS, ASIGURARI DE LOCUINTE

CERINTE

Dorinta de a castiga bani
-cunostinte de microsoft office si internet

BENEFICII OFERITE

Ti-ai pierdul locul de munca? Ti s-a redus salariul cu 25%?
Nu esti multumuit de situatia ta financiara?
Vrei sa te perfectionezi intr-o noua profesie cu mare potential de crestere, in timp ce castigi bani?
Esti o persoana dinamica si vrei mai mult de la viata?
Vrei sa-ti fie recunoscute meritele si sa castigi beneficiind de ajutorul profesionistilor?
Contacteaza-ne si vei putea afla mai multe

DESCRIEREA FIRMEI

servicii finaciar bancare