agent asigurari de viata

L&A LOGISTICS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Promovarea produselor companiei;
-Identificarea de potentiali clienti;
-Consilierea clientilor in legatura cu cele mai potrivite produse, in functie de necesitatile acestora;
-Incheierea de contracte;
-Crearea, dezvoltarea si fidelizarea unui portofoliu propriu de clienti;
-Planificarea activitatii de vanzare proprie

CERINTE

-Studii superioare / studii medii;
-Aptitudini excelente de comunicare, negociere si vanzare;
-Bun negociator;
-Fire dinamica;
-Optimism, atitudine pozitiva;
-Spirit de echipa.
-experienta in vinzari constituie un avantaj
-sociabil,atitudine pozitiva

BENEFICII OFERITE

¿¿¿ Cursuri de specialitate oferite de traineri la nivel local,regional si national
¿¿¿ Venituri fixe(carte de munca),salariu negociabil trimestrial in functie de rezultate, conditionate de target, comisioane si bonusuri;
¿¿¿ Oportunitatea unei cariere de succes in cadrul celui mai mare grup financiar din Romania;
¿¿¿ Posibilitatea de a promova in cariera.

DESCRIEREA FIRMEI

consultanta
vinzari
management