agent asigurari

confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- contactarea clientilor si a potentialilor clienti, precum si consilierea acestora in vederea incheierii asigurarii cerute
- dezvoltarea continua a portofoliului de clienti
- tinerea evidentei formularelor cu regim special conform cu documentele de predare-primire primite de la inspectorul de asigurari

CERINTE

-perseverenta
-lucru in echipa
-dorinta de cunoastere, de a invata si asimila informatiile si termenii domeniului
- spirit de initiativa
- dornic de performante si cariera
- persoana comunicativa, dinamica si ambitioasa
- studii superioare, in curs sau finalizate
- experienta in domeniul financiar-bancar, asigurari

BENEFICII OFERITE

discutabil in cadrul interviului

EUROINS companie de asigurari cu 15 ani de experienta pe piata, va ofera solutii complete pentru toata gama de produse non-viata. PROMPTITUDINE si CORECTITUDINE sunt cele doua concepte cheie, care caracterizeaza relatiile cu clientii si cu partenerii.

Suntem o agentie in plina dezvoltare care doreste sa se extinda cat mai mult.