ADMINISTRATOR IASI, COD ADMIN - IS

INTERSNACK ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Administratorul raspunde de desfasurarea optima a activitatii filialei prin aprovizionarea cu materialele necesare programului zilnic, asigurarea bunei functionari a parcului auto, asigurarea relatiei cu banca si urmarirea aplicarii procedurilor companiei privind gestiunea stocurilor.

CERINTE

Cautam absolventi de facultate/liceu cu experienta intr-un post similar, preferabil in domeniul bunurilor de larg consum, posesori de autoturism pe care il pot folosi in interesul serviciului, avand cunostinte de contabilitate primara si gestiunea stocurilor. Apreciem seriozitatea si abilitatile de organizare a activitatii proprii si de comunicare.

BENEFICII OFERITE

- Sansa de a lucra intr-un mediu profesionist, intr-o echipa tanara si motivata
- Salariu motivant, pe masura realizarilor.

Compania Intersnack, producator cu traditie de snacks-uri sarate, este cunoscuta pe piata din Romania prin marcile CHIO, POM - BAR, FELIX si FIESTA.
Cautam candidati dornici sa se alature echipei noastre din filiala IASI pe pozitia de ADMINISTRATOR cod ADMIN-IS.
Asteptam CV-urile dvs. si pe adresa de e-mail asmis@chio.ro sau fax 021/242 09 30, cu precizarea codului pozitiei.