Account Manager - Iasi

Human Rent Romania S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Se caut¿ Account Manager pentru Eufonika!

Eufonika este o companie cu o dezvoltare accentuat¿ în domeniul telecomunica¿iilor, fiind dintre liderii de pe pia¿a serviciilor telefonice.

Responsabilit¿¿i:
- identificarea poten¿ialilor clien¿i persoane juridice în perspectiva încheierii unor contracte de furnizare a serviciilor oferite de companie, urm¿rind procesul vânz¿rii pân¿ la finisarea în¿elegerii contractuale
- men¿inerea ¿i dezvoltarea rela¿iilor cu clien¿ii existen¿i în portofoliul realizat

CERINTE

- experien¿¿ în domeniul vânz¿rilor, cu cuno¿tin¿e de pia¿¿
- limba englez¿ (alte limbi avantaj)
- cuno¿tin¿e PC (Word, Excel, Power Point)
- carnet cat B., ma¿in¿ proprie constituie avantaj

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv corelat cu performan¿a
- bonusuri în func¿ie de realiz¿ri
- decontare transport
- cursuri ¿i traininguri de specialitate în domeniu gratuit
- perspectiva construirii unei carierei într-o companie în plin¿ dezvoltare

HUMAN RENT ROMANIA S.R.L face parte din grupul multinational Human Rent cu sedii in Ungaria, Cehia, Slovacia si respectiv Romania. Are un numar de peste 5000 de angajati avand un rol dominant pe piata fortei de munca din Europa Centrala in domeniul recrutarii, plasarii fortei de munca temporara si permanenta.
Human Rent are o gama de servicii cat mai ample in domeniul resurselor umane. Sunt elaborate sisteme de module din care viitorii nostri parteneri pot sa-si aleaga solutia ideala:
- Consultanta si management in domeniul resurselor umane;
- Leasing forta de munca;
- Intermediere forta de munca;
- Organizarea cursurilor de limbi straine;
- Training de personal
Dezvoltarea sa dinamica si succesul ei se datoreaza in primul rand faptului ca necesitatile partenerilor de afaceri sunt satisfacute intr-un timp cat mai scurt si intr-un mod profesionist.