casier P.L.Husi

banca coop penes curcanu

Job expirat

RESPONSABILITATI

responsabilitati specifice gestunii de casierie

CERINTE

- studii medii ; fara antecedente penale;cunostinte operare PC;constituirea de garantii in numerar si/sau suplimentare (ipoteca imobiliara);domiciliul in raza de activitate a punctului de lucru Husi;
Verificarea cunostintelor profesionale se face in scris , dupa urmatoarea bibliografie : 1.Norme privind operatiunile de casa in unitatile organizatiilor cooperatiste de credit din reteaua CREDITCOOP;2.Procedura privind operatiunile de incasari si plati in numerar efectuate in unitatile organizatiilor cooperatiste de credit din reteaua CREDITCOOP;3.Norme privind cunoasterea clientelei in scopul prevenirii spalarii banilor si finantarii terorismului ale organizatiilor cooperatiste de credit din reteaua CREDITCOOP;
Materialele pot fi consultate la sediul central al Bancii Penes Curcanu Vaslui , str.Petru Rares nr.16. La inscriere este obligatorie prezentarea in original cazier judiciar , diploma studii,adeverinta medicala insotita de avizul psihologic si curriculum vitae model european.
Inscrierea se poate face in perioada 4 - 31 iulie 2013 , examenul va avea loc in data de 5 august 2013 ora 9,30 la sediul bancii din Vaslui str.Petru Rares nr.16, in caz de neocupare a postului , in aceleasi conditii examenul se va desfasura in data de 12 august 2013 .

DESCRIEREA FIRMEI

inst financiar bancara