SEF ADJUNCT MAGAZIN pentru filiala noastra din HUNEDOARA

Pludi Market SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Coordoneaza activitatea magazinului cu privire la:

- Coordonare a fluxului de marfuri,
- Gestionarea stocurilor,
- Cifra de afaceri,
- Coordonare si planificare angajati.
- Efectuarea comenzilor
- Cunoastere legislatie OPC-DSV

CERINTE

- Studii liceale incheiate,
- Specializare/studii comerciale sau economice – prezinta avantaj,
- Orientarea catre clienti este cea mai importanta prioritate a dumneavoastra,
- Capacitate de coordonare a subordonatilor din magazin pentru realizarea obiectivelor propuse,
- Capacitate de a interactiona cu oamenii, de a lucra intr-o echipa,
- Cunostinte de utilizare a calculatorului
- Capacitate lucru program prelungit
- Disponibilitate lucru sambata si duminica
- Cerem seriozitate si loialitate

BENEFICII OFERITE

- Scolarizare la standardul international al companiei,
- Loc de munca sigur si de viitor intr-o companie de anvergura si de succes,
- O echipa tanara si motivata,
- Bune sanse de formare a unei cariere pentru angajatii cu rezultate bune,
- Salariu motivant.

Pludi Market este o retea de magazine de tip discount apartinând concernului german Tengelmann, grup cu vechime si experienta la nivel mondial. În prezent în România exista 50 magazine Pludi Market, urmând ca reteaua sa se extinda în urmatorii ani.